NEZATRACUJTE LEDVINKU, DEVADESÁTKOVÝ TREND OPĚT NA VÝSLUNÍ

Ledvinka - pro mnohé nevkusný retro módní doplněk, který nemohou ani vidět. Symbol devadesátých let dvacátého století se v minulosti nosil v pase, k nátělníku a osoba oděná v této kombinaci nepůsobila příliš stylově. Časy a móda se však mění a aktuálně nejrůznější výrobci nabízejí spoustu vkusných, elegantních, decentních i výraznějších ledvinek, které představují praktický moderní doplněk. Jsou mezi nimi samozřejmě i rukodělní výrobci. Jak nosit handmade ledvinku, s jakým oblečením ji kombinovat a především proč ji zařadit do svého šatníku, prozradíme v tomto článku.

PROČ ZAŘADIT LEDVINKU DO SVÉHO ŠATNÍKU

Na to je jednoduché odpovědět - protože je praktická. Právě její praktičnost ocení každý ve dnech, kdy se na cestu s sebou do města i do přírody potřebuje vzít jen nejnutnější věci. Klíče, mobil, peněženku (případně jen peníze nebo kartu). Nač tahat poloprázdné kabelky, batohy a tašky, když ledvinka pojme to nejdůležitější. Pokud žijete ve větším městě, uvítáte její praktičnost i v městské hromadné dopravě, kdy máte bezpečně své nejpotřebnější věci pohromadě na hrudi či v pase a dobře si je tak můžete hlídat před kapsáři a nenápadnými zloději.

JAK LEDVINKU NOSIT

Ledvinka získala svůj název logicky od části těla, kde se v devadesátých letech nosila - v oblasti pasu. Tomu už odzvonilo a s návratem tohoto trendu přišla i jedna novinka. Nyní se nenosí v pase, nýbrž přes hruď. Někdo může namítat, že pokud by patřila na hruď, jmenovala by se například ,,náprsenka", ,,hruděnka" či ,,trupenka", ale móda je otevřená prakticky všemu, takže ozvláštnění starého trendu získalo na oblibě. A není divu. Nosit ledvinku na trupu je pohodlné a dovnitř pro potřebné věci se dostanete velmi rychle a snadno. Mít ledvinku v pase samozřejmě není zakázáno. Sluší jí to v především v případě oblékání outfitů, s nimiž chcete zvýraznit svůj pas.

S ČÍM JI KOMBINOVAT

Jak a s čím kombinovat ledvinku závisí samozřejmě na jejím designu a barevném provedení. Obecně však platí, že se ledvinka hodí takřka ke všemu. Vypadá dobře v kombinaci s tričkem a džínami, hodí se rovněž k huňatému svetru a elegantnějším kalhotám nebo k saku a ke košilím. Nemusíte se ani bát kombinovat ji se sukněmi a šaty. A to i v případě sportovního stylu. Doplňte svůj outfit o pohodlné tenisky a užívejte si komfortní oděvy doplněné o praktický prvek.

V dnešní době vzniká skutečně velké množství ledvinek ve spoustě stylech, aby výrobci uspokojili každou věkovou kategorii i vyznavače nejrůznějších stylů. K výrobě se používají různorodé materiály od klasické bavlny, přes materiály čalounické až po kůži, koženku nebo korek. Během tvorby se fantazii meze nekladou, a tak bývají ledvinky stylizované jak do minimalistického vzhledu, ležérního či sportovního stylu, tak i do vzhledu extravagantního a na první pohled nepřehlédnutelného. Na našem e-shopu naleznete handmade ledvinku z dílny Sabba design, na jejíž výrobu byl použit pevný len ve spojení se zajímavých korkem.

Ledvinka Coco tmavě modrá

SABB024
Praktičnost a originální design jsou typické vlastnosti kabelek, tašek a batohů slovenské značky Sabba design. Jsou určené pro každodenní nošení, a tak vám mohou dělat společnost prakticky pořád.Ručně vyrobená ledvinka v tmavě modré barvě nabízí kvalitu a originalitu. Je vytvořena z ekologických materiálů - ze lnu a korkové kůže s certifikátem Peta Vegan...
Skladem
949 Kč

Naše webové stránky používají cookies.