MALÁ, ALE ŠIKOVNÁ - TO JSOU NOVÁ HANDMADE PSANÍČKA

Kabelky jsou nepostradatelným módním doplňkem každé ženy. Psaníčka, tedy kabelky malých rozměrů, jsou často spojována se společenskými akcemi. Nemusí to však být podmínkou. Originální design poskytne možnost využití psaníčka jak na ples, do divadla, na firemní večírek či formální schůzku, tak i k aktivitám volnočasového charakteru. Ať už sáhnete po psaníčku při jakékoli příležitosti, jedno zůstává stejné - ty s jedinečným designem dokážou pozvednout jak vaši náladu, tak i váš styl. Originalitu a praktičnost nabízejí nová ručně vyráběná psaníčka obdélníkového tvaru od polského výrobce hairoo.

Unikátní a neobyčejné produkty mají zelenou tam, kde je velká touha tvořit. A právě touha po tvoření nechyběla v případě polského výrobce hairoo, který si v malé dílničce začal ,,na koleni" šít kabelky s jednoduchým designem. Cílem bylo angažovat se na poli rukodělné činnosti a najít nadšence, kteří hledají nejrůznější způsoby, jak si aktivně vytvářet svou zajímavou image nošením originálních výrobků. Veganské a celkově animal friendly kabelky a tašky hairoo následují minimalistické trendy a propojují je s praktičností, aby výsledný produkt byl nejen ,,šperkem", ale i každodenním pomocníkem.

DO MĚSTA I NA VEČÍREK

Největší výhodou nových psaníček obdélníkového tvaru je široká škála možností jejich využití. Psaníčko je bezpochyby nepostradatelným doplňkem společenských outfitů s formálnějším charakterem. Díky jednoduchému tvaru a vzhledu padne jak k šatům a večerním róbám při návštěvě plesu, tak i k formální sukni a košili, jež obléknete například na firemní večírek. Psaníčka najdou využití rovněž pro běžné pochůzky po městě či procházky do přírody, kdy je zapotřebí mít u sebe jen nejnutnější věci - peněženku, klíče, mobil. Ať už využijete psaníčko pro jakoukoli příležitost, jedno bude stejné. Dodají šmrnc, podtrhnou eleganci a splní svůj praktický účel.

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Že jsou psaníčka stylizovaná do jednoduchosti? To ano. Rozhodně jim to však neubírá na kráse a zajímavosti. Minimalistická psaníčka v žádném případě nejsou nudná ani fádní. Právě v jejich jednoduchosti je síla. Díky ní totiž sluší každé dámě i slečně bez ohledu na věkovou kategorii či styl. Pokud se rádi oblékáte v duchu minimalismu, pak můžete ke svým outfitům zvolit psaníčka v neutrálních barvách. A pokud chcete své outfity něčím oživit nebo udělat z psaníčka dominantu, zvolte barevnější varianty. A to jak v případě významných událostí, tak i při každodenním nošení.

Naše webové stránky používají cookies.