RUČNÍ VÝROBA • JEDINEČNOST • KVALITA

Záleží vám na zodpovědném přístupu k planetě i k lidem? Nechcete již dál podporovat velkoobchodní prodejce s módou a jejich sériovou produkci, která mnohdy škodí životnímu prostředí a nastavuje uspěchaný konzumní způsob života? Chcete se tím pádem odlišit a podporovat soukromé výrobce originálních handmade kousků, kterým záleží na dobře odvedené práci do posledního detailu? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, pak je bobu.cz přímo pro vás. A to nejenom díky velkému výběru zajímavých ručně vyráběných módních produktů, ale i informovaností o pomalé módě a možností čerpání inspirace od kreativních lidí. Skrze e-shop nabízíme různorodé ručně vyrobené zboží pro všechny milovníky originality a na našem blogu či sociálních sítích přinášíme tipy o slow fashion a informujeme o nejžhavějších novinkách ze světa handmade.

Bobu.cz se soustředí výhradně na originální dámské oblečení, módní doplňky, šperky a kosmetiku od zahraničních i lokálních nekomerčních výrobců, kteří nemají masovou produkci, ale vyrábějí jedinečné kousky, dbají na detaily, kvalitu, originalitu a vše dělají s láskou ke své práci. Jejich hlavním cílem není maximalizace zisku ani podílu na trhu. Největší odměnou za odvedenou práci jim je radost a spokojenost zákazníka.

BOBU ORIGINALS

Ve Frýdku-Místku vyrostla naše malinká šicí dílna, v níž šikovné švadleny vytvářejí originální kousky přímo pod naší značkou Bobu originals. Jedná se o univerzální kousky, které se hodí do šatníku každé ženy bez ohledu na její tělesné proporce či věk. Naše švadleny jsou zručné ženy spadající do ohrožených skupin lidí na trhu práce. Výroba handmade oděvů se odehrává na území České republiky a veškeré látky, nitě a komponenty odebíráme od zodpovědných výrobců po celé Evropské unii. Dbáme o každý detail, zakládáme si na komfortu během nošení našeho oblečení a na zodpovědném přístupu k lidem i k životnímu prostředí.

KDO JSME?

Kdo jsme? Na to je jednoduchá odpověď - upřímní nadšenci do handmade tvorby. Spojením sil rodiny a přátel vznikl na základě zájmu o ručně vyráběné věci malý e-shop, který nabízí originální výrobky. S výrobci a kreativními tvůrci máme dobré vztahy a povětšinou se známe i osobně. Mnoho z jejich výrobků jsme nejprve sami vyzkoušeli a v případě dobrých zkušeností s nimi jsme se rozhodli o nich informovat i další milovníky handmade výrobků.

SOŇA

MAJITELKA A PODPORA

Soňa je zakladatelkou konceptu bobu.cz. Díky jejímu přesvědčení o smysluplnosti nákupů v duchu pomalé módy a udržitelnosti nejenže vznikl e-shop se zaměřením na handmade výrobky, ale zároveň se spojila podobně smýšlející komunita lidí, která oceňuje poctivou a originální práci. Soňa se specializuje na kontakt s dodavateli i zákazníky.
Kontakt: sona@bobu.cz

TOM

IT A SPRÁVA WEBU

Protože je Tom, jediný chlapák v našem jinak ženském týmu, ajťák machr, stal se naší pravou rukou na technické záležitosti a správu webu. Jeho znalosti a dovednosti z IT oboru aplikuje do správného a bezproblémového provozu, pohodlného a snadného online nakupování skrze náš e-shop i do tvorby a úprav designu webu. 

STÁŇA

PROVOZ A VYŘIZOVÁNÍ OBJEDNÁVEK

Až od nás obdržíte pečlivě zabalenou handmade radost, vzpomeňte si na tento krásný úsměv Stáni, s nímž vaši objednávku vyřizovala od samotného přijetí, přes komunikaci až po vyslání balíčku až k vám domů. Vyskytne-li se nějaká komplikace s objednávkami, Stáňa přiběhne na pomoc a situaci zachrání!
Kontakt: stana@bobu.cz

NIKI

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A PROPAGACE

Niki využívá sílu online prostoru, aby se naše osvěta o pomalé módě a handmade tvorbě šířila k těm správným lidem, které tato témata zajímají. Tvoří veškerý obsah na sociálních sítí a doplňuje náš web o fotografie. A protože je nadšený pisálek, má na starost tvorbu všech textů i správu blogu.
Kontakt: niki@bobu.cz

Nechcete, aby vám unikly novinky z handmade světa? Pak nás sledujte na našich sociálních sítích.

ORIGINAL & HANDMADE

Ruční tvorba spojuje kreativitu s uměním, vyzdvihuje řemeslnou činnost, poukazuje na krásu tradičních hodnot a představuje lásku k samotné tvorbě v té nejčistší formě. V malých dílnách tak vznikají zajímavé výrobky, z nichž každý jednotlivý kus je originální a jedinečný. Výrobci handmade výrobků započali svou tvorbu na základě touhy po tvoření, sebevyjádření a po uspokojení svého kreativního ducha, nikoli primárně za účelem zisku. V tom spočívá kouzlo a krása rukodělné činnosti a originálních handmade produktů. V našem článku PROČ DÁT ŠANCI HANDMADE TVORBĚ, se můžete inspirovat, z jakého důvodu je sympatické rukodělné výrobce podporovat.