RUČNÍ VÝROBA • JEDINEČNOST • KVALITA

Záleží vám na zodpovědném přístupu k planetě i k lidem? Nechcete již dál podporovat velkoobchodní prodejce s módou a jejich sériovou produkci, která mnohdy škodí životnímu prostředí a nastavuje uspěchaný konzumní způsob života? Chcete se tím pádem odlišit a podporovat soukromé výrobce originálních handmade kousků, kterým záleží na dobře odvedené práci do posledního detailu? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, pak je bobu.cz přímo pro vás. A to nejenom díky velkému výběru zajímavých ručně vyráběných módních produktů, ale i informovaností o pomalé módě a možností čerpání inspirace od kreativních lidí. Skrze e-shop nabízíme různorodé ručně vyrobené zboží pro všechny milovníky originality a na našem blogu či sociálních sítích přinášíme tipy o slow fashion a informujeme o nejžhavějších novinkách ze světa handmade.

Bobu.cz se soustředí výhradně na originální dámské oblečení, módní doplňky, šperky a kosmetiku od zahraničních i lokálních nekomerčních výrobců, kteří nemají masovou produkci, ale vyrábějí jedinečné kousky, dbají na detaily, kvalitu, originalitu a vše dělají s láskou ke své práci. Jejich hlavním cílem není maximalizace zisku ani podílu na trhu. Největší odměnou za odvedenou práci jim je radost a spokojenost zákazníka.

KDO JSME?

Kdo jsme? Na to je jednoduchá odpověď - upřímní nadšenci do handmade tvorby. Spojením sil rodiny a přátel vznikl na základě zájmu o ručně vyráběné věci malý e-shop, který nabízí originální výrobky. S výrobci a kreativními tvůrci máme dobré vztahy a povětšinou se známe i osobně. Mnoho z jejich výrobků jsme nejprve sami vyzkoušeli a v případě dobrých zkušeností s nimi jsme se rozhodli o nich informovat i další milovníky handmade výrobků.

SOŇA

MAJITELKA A PODPORA

Soňa je zakladatelkou konceptu bobu.cz. Díky jejímu přesvědčení o smysluplnosti nákupů v duchu pomalé módy a udržitelnosti nejenže vznikl e-shop se zaměřením na handmade výrobky, ale zároveň se spojila podobně smýšlející komunita lidí, která oceňuje poctivou a originální práci. Soňa se specializuje na kontakt s dodavateli i zákazníky.
Kontakt: sona@bobu.cz

TOM

IT A SPRÁVA WEBU

Protože je Tom, jediný chlapák v našem jinak ženském týmu, ajťák machr, stal se naší pravou rukou na technické záležitosti a správu webu. Jeho znalosti a dovednosti z IT oboru aplikuje do správného a bezproblémového provozu, pohodlného a snadného online nakupování skrze náš e-shop i do tvorby a úprav designu webu. 

STÁŇA

PROVOZ A VYŘIZOVÁNÍ OBJEDNÁVEK

Až od nás obdržíte pečlivě zabalenou handmade radost, vzpomeňte si na tento krásný úsměv Stáni, s nímž vaši objednávku vyřizovala od samotného přijetí, přes komunikaci až po vyslání balíčku až k vám domů. Vyskytne-li se nějaká komplikace s objednávkami, Stáňa přiběhne na pomoc a situaci zachrání!
Kontakt: stana@bobu.cz

NIKI

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A PROPAGACE

Niki využívá sílu online prostoru, aby se naše osvěta o pomalé módě a handmade tvorbě šířila k těm správným lidem, které tato témata zajímají. Tvoří veškerý obsah na sociálních sítí a doplňuje náš web o fotografie. A protože je nadšený pisálek, má na starost tvorbu všech textů i správu blogu.
Kontakt: niki@bobu.cz

Nechcete, aby vám unikly novinky z handmade světa? Pak nás sledujte na našich sociálních sítích.

ORIGINAL & HANDMADE

Ruční tvorba spojuje kreativitu s uměním, vyzdvihuje řemeslnou činnost, poukazuje na krásu tradičních hodnot a představuje lásku k samotné tvorbě v té nejčistší formě. V malých dílnách tak vznikají zajímavé výrobky, z nichž každý jednotlivý kus je originální a jedinečný. Výrobci handmade výrobků započali svou tvorbu na základě touhy po tvoření, sebevyjádření a po uspokojení svého kreativního ducha, nikoli primárně za účelem zisku. V tom spočívá kouzlo a krása rukodělné činnosti a originálních handmade produktů. V našem článku PROČ DÁT ŠANCI HANDMADE TVORBĚ, se můžete inspirovat, z jakého důvodu je sympatické rukodělné výrobce podporovat.