Nechte na jaře rozkvést i svůj šatník. Dejte šanci květinovému vzoru.

Oblékněte se do květů a užívejte si jarní období plnými doušky. Jaro bývá považováno za symbol nových začátků, barev i přírody. Rozkvetlé květy jsou k vidění každým dnem víc a víc. Nebojte se rozkvetlou přírodou inspirovat a vpusťte ji i do šatníku. Zjistíte, že ve vás vzbudí ženskost, eleganci i jemnost. Květinové vzory se rok co rok vrací, a tak je můžeme řadit k nadčasovým vzorům, které jen tak z módy nevyjdou. Proč a jak tento vzor do šatníku zařadit?

Read more
Tipy
1198 views

Ideální oděv na jaro a podzim? Mikinové šaty!

Spojení mikiny a šatů okouzlí pohodlím, kombinovatelností, dostatečnou hřejivostí, mladistvým vzhledem i schopností zakrytí nedostatků. Střihy mikinových šatů sluší každé postavě i každé věkové kategorii, a tak jsou skutečně pro každého. Teplákovina navíc ladí ke spoustě stylům, a tak s ní bez problémů vytvoříte jak sportovní, tak ležérní anebo dokonce elegantnější look. Díky univerzálnosti si šaty najdou své pevné místo v šatníku a budou vás bavit dlouho.

Read more
Tipy
1812 views

Malá, ale šikovná - to jsou nová handmade psaníčka

Kabelky jsou nepostradatelným módním doplňkem. Psaníčka, kabelky malých rozměrů, jsou často spojována se společenskými akcemi. Nemusí to však být podmínkou. Originální design poskytne možnost využití psaníčka na ples, do divadla, na firemní večírek či formální schůzku i k aktivitám volnočasového charakteru. Ať už sáhnete po psaníčku při jakékoli příležitosti, jedno zůstává stejné - ty s jedinečným designem dokážou pozvednout jak vaši náladu, tak i váš styl.

Read more
Aktuality
620 views

Nebaví vás čepice? Zkuste čelenky!

Ne každý se s čepicí na hlavě cítí dobře. Spoustě lidí vadí jejich schopnost zničení účesu a nebo zkrátka mají pocit, že jim žádná čepice nesluší. A tak se často stává, že nechají své uši napospas mrazu, neboť si čepici za žádnou cenu nenasadí. Máme pro vás řešení - háčkované čelenky. Jsou něžně ženské, podtrhují eleganci a rozhodně neničí účes. Navíc se hodí jak k zimnímu kabátu pro městské aktivity, tak i k péřové bundě určené k zimním radovánkám v přírodě.

Read more
Tipy
496 views

Vánoce bez odpadu a udržitelně

Vánoce jsou nádherné svátky, ale mají jedno velké negativum. Tím je ohromné množství odpadu, které se během svátků vytvoří, i celkově nezodpovědný přístup k životnímu prostředí. A protože se toto děje po celém světě, je určitě na místě položit si otázku, zdali je možné užít si Ježíška s ohledem na naši planetu. Možné to samozřejmě je. A každý sebemenší krůček se počítá! Jak tedy strávit Vánoce v klidu a ekologicky?

Read more
Tipy
675 views

Vánoční dárky, které potěší každou ženu

Vůně cukroví, skořice, pomerančů i jehličí co nevidět zaplaví naše domovy a vnesou do nich nádhernou vánoční atmosféru. Nejkrásnější svátek v roce už klepe na dveře a předvánoční shon související nejen s úklidem, výzdobou, ale i nákupem dárků už mnoho z nás pociťuje. A právě poslední zmiňované bývá pro spoustu lidí každoročním nerozlousknutelným oříškem. Přinášíme proto malou inspiraci k výběru vánočních dárků, které mohou rozveselit nejednu ženu.

Read more
Tipy
921 views

Zelená recyklaci! Představujeme trička z recyklovaných materiálů

Tričko je základem šatníku dámského i pánského. Určitě si bez tohoto oděvního kousku nedokážete život představit. Základem šatníku v duchu pomalé módy je i k planetě a k lidem zodpovědně vyrobené tričko. Přesně taková trička se dostala do naší nabídky ručně vyrobeného zboží. Jsou totiž vyrobena z recyklované bavlny a recyklovaného polyesteru. Dokládá to i mezinárodní certifikace Global Recycled Standard (GRS), jíž jsou trička opatřena.

Read more
Aktuality
812 views

Nadčasový minimalismus z Petrohradu

Asi málokterá žena si dokáže představit opustit domov bez kabelky, tašky či batohu. Kam by všechny nezbytnosti uskladnila při přemisťování se z bodu A do bodu B, že? Hledáte-li praktickou kabelku, batůžek pro pohodlné nošení či malou kabelku k transportu nejdůležitějších věcí a zároveň toužíte-li po autorské handmade tvorbě, pak podejte svou pravici značce ARNY PRAHT, která přináší nadčasový minimalismus až z ruského Petrohradu.

Read more
Handmade výrobci
653 views

Co musí obsahovat podzimní šatník, aby vás bavil po mnoho let?

Jakmile léto skončí, je načase začít dumat nad tím, zdali je náš šatník připraven na období chladu a deště. Když se listí stromů zbarvuje do nádherných červených, žlutých a hnědých odstínů, nastává vhodná doba pro takzvané vrstvení. Kombinování svetrů a kardiganů s kabáty a bundami může být nejen ochranou proti nepřízni počasí, ale i zábavnou hrou. Vytvoříte-li si podzimní šatník po vzoru nadčasovosti, oceníte jej po spoustu dalších let.

Read more
Tipy
1138 views

V hlavní roli len - víme, proč si ho zamilujete

Výhody přírodního vlákna lnu jsou ocenitelné především v letních měsících. Lněné oblečení je dobrým společníkem na léto, protože má schopnost odvádět pot a ochlazovat pokožku. Bohužel společností víří stále předsudky na tento materiál. Především pak předsudky na jeho vzhled. Bývá totiž často považován za neforemný a neslušivý. Stejně tak spoustu lidí odrazují sklony k vyšší mačkavosti. Všechny tyto předsudky hoďte za hlavu. Povíme vám, proč dát lnu šanci.

Read more
Tipy
988 views