NUDÍ VÁS VÁŠ ŠATNÍK? OŽIVTE HO ŽLUTOU BARVOU! DODÁ ENERGII I ŠMRNC.

Rozjasněte svůj šatník oděvy ve žluté barvě a užívejte si optimismu, který zaplaví každý pochmurný den. Žlutá barva se svou svěžestí hodí především do letního období, avšak není nutné věnovat jí pozornost jen během této sezóny. Na opáleném těle ale vynikne opravdu fantasticky. Jakmile začne padat listí, můžete zářivou žlutou nahradit zemitější okrovou. Žluté se rozhodně nemusí nikdo bát, neboť nevyžaduje žádné složité ladění.

Jestli jsou některé barvy odvážné, určitě k nim žlutou můžeme řadit. Spoustě ženám se zdá být velmi výrazná, a tak si na ni netroufnou. Je pravdou, že ve žluté barvě na sebe budete přitahovat pozornost. Nepřehlédnutelný žlutý oděv má však velké pozitivum v tom, že i když září, poutá energičností. A to rozhodně není na škodu. 

Máte-li strach, že upoutáte ještě více pozornosti špatnou kombinací oděvů, držte se jednoduchosti a sáhněte po bílé či černé, které se hodí ke všem barvám. Velmi krásnou kombinaci vytvoříte s modrou džínovinou. Džínová bundička dokonale doplní žluté šaty a klasické džíny se dobře spřátelí se žlutým tričkem. Krásnou kombinaci představuje i žlutá se šedou. Další barva, která si se žlutou dobře rozumí, je hnědá. Netřeba zavrhovat i kombinování s modrou, zelenou nebo tyrkysovou. Avšak pokud se necítíte na takové barevné kreace a bojíte se, že vytvoříte look ala papoušek, zůstaňte u černé, bílé, případně šedé. Do žluté se můžete hodně obout i co se týče doplnění o šperky a kabelky. Zvolíte-li k jednoduchým žlutým šatům výrazný náhrdelník či náušnice v neutrálních barvách, rozhodně nešlápnete vedle. 

Další výhodou žluté barvy je i možnost tvorby nejrůznějších stylů. Může skvěle posloužit pro příležitosti formálnějšího charakteru, nezanevřou na ni ani romantické duše a sluší i rebelkám. Dle střihu a designu žlutého oděvu můžete volit ke kombinacím jakoukoli obuv. Žlutá totiž zvládne kooperovat jak s lodičkami, balerínami, pantofllíčky, tak i teniskami, kotníkovými botami nebo polobotkami.

Naše webové stránky používají cookies.