Nechte na jaře rozkvést i svůj šatník. Dejte šanci květinovému vzoru.

Oblékněte se do květů a užívejte si jarní období plnými doušky. Jaro bývá považováno za symbol nových začátků, barev i přírody. Rozkvetlé květy jsou k vidění každým dnem víc a víc. Nebojte se rozkvetlou přírodou inspirovat a vpusťte ji i do šatníku. Zjistíte, že ve vás vzbudí ženskost, eleganci i jemnost. Květinové vzory se rok co rok vrací, a tak je můžeme řadit k nadčasovým vzorům, které jen tak z módy nevyjdou. Proč a jak tento vzor do šatníku zařadit?

Read more
1439 views

Ideální oděv na jaro a podzim? Mikinové šaty!

Spojení mikiny a šatů okouzlí pohodlím, kombinovatelností, dostatečnou hřejivostí, mladistvým vzhledem i schopností zakrytí nedostatků. Střihy mikinových šatů sluší každé postavě i každé věkové kategorii, a tak jsou skutečně pro každého. Teplákovina navíc ladí ke spoustě stylům, a tak s ní bez problémů vytvoříte jak sportovní, tak ležérní anebo dokonce elegantnější look. Díky univerzálnosti si šaty najdou své pevné místo v šatníku a budou vás bavit dlouho.

Read more
2042 views

Nebaví vás čepice? Zkuste čelenky!

Ne každý se s čepicí na hlavě cítí dobře. Spoustě lidí vadí jejich schopnost zničení účesu a nebo zkrátka mají pocit, že jim žádná čepice nesluší. A tak se často stává, že nechají své uši napospas mrazu, neboť si čepici za žádnou cenu nenasadí. Máme pro vás řešení - háčkované čelenky. Jsou něžně ženské, podtrhují eleganci a rozhodně neničí účes. Navíc se hodí jak k zimnímu kabátu pro městské aktivity, tak i k péřové bundě určené k zimním radovánkám v přírodě.

Read more
523 views

Vánoce bez odpadu a udržitelně

Vánoce jsou nádherné svátky, ale mají jedno velké negativum. Tím je ohromné množství odpadu, které se během svátků vytvoří, i celkově nezodpovědný přístup k životnímu prostředí. A protože se toto děje po celém světě, je určitě na místě položit si otázku, zdali je možné užít si Ježíška s ohledem na naši planetu. Možné to samozřejmě je. A každý sebemenší krůček se počítá! Jak tedy strávit Vánoce v klidu a ekologicky?

Read more
699 views

Vánoční dárky, které potěší každou ženu

Vůně cukroví, skořice, pomerančů i jehličí co nevidět zaplaví naše domovy a vnesou do nich nádhernou vánoční atmosféru. Nejkrásnější svátek v roce už klepe na dveře a předvánoční shon související nejen s úklidem, výzdobou, ale i nákupem dárků už mnoho z nás pociťuje. A právě poslední zmiňované bývá pro spoustu lidí každoročním nerozlousknutelným oříškem. Přinášíme proto malou inspiraci k výběru vánočních dárků, které mohou rozveselit nejednu ženu.

Read more
957 views

Co musí obsahovat podzimní šatník, aby vás bavil po mnoho let?

Jakmile léto skončí, je načase začít dumat nad tím, zdali je náš šatník připraven na období chladu a deště. Když se listí stromů zbarvuje do nádherných červených, žlutých a hnědých odstínů, nastává vhodná doba pro takzvané vrstvení. Kombinování svetrů a kardiganů s kabáty a bundami může být nejen ochranou proti nepřízni počasí, ale i zábavnou hrou. Vytvoříte-li si podzimní šatník po vzoru nadčasovosti, oceníte jej po spoustu dalších let.

Read more
1203 views

V hlavní roli len - víme, proč si ho zamilujete

Výhody přírodního vlákna lnu jsou ocenitelné především v letních měsících. Lněné oblečení je dobrým společníkem na léto, protože má schopnost odvádět pot a ochlazovat pokožku. Bohužel společností víří stále předsudky na tento materiál. Především pak předsudky na jeho vzhled. Bývá totiž často považován za neforemný a neslušivý. Stejně tak spoustu lidí odrazují sklony k vyšší mačkavosti. Všechny tyto předsudky hoďte za hlavu. Povíme vám, proč dát lnu šanci.

Read more
1049 views

Nudí vás váš šatník? Oživte ho žlutou barvou! Dodá energii i šmrnc.

Rozjasněte svůj šatník oděvy ve žluté barvě a užívejte si optimismu, který zaplaví každý pochmurný den. Žlutá barva se svou svěžestí hodí především do letního období, avšak není nutné věnovat jí pozornost jen během této sezóny. Na opáleném těle ale vynikne opravdu fantasticky. Jakmile začne padat listí, můžete zářivou žlutou nahradit zemitější okrovou. Žluté se rozhodně nemusí nikdo bát, neboť nevyžaduje žádné složité ladění.

Read more
1093 views

Vytvořte si nadčasový letní šatník a užijte si každé léto na maximum

,,Co si dnes vezmu na sebe?" zaznívá z úst mnoha žen. Zdá se vám, že nemáte co na sebe, i přestože váš šatník praská ve švech? Pak je nejvyšší čas zasáhnout a šatník vytřídit. Cílem je vytvořit efektivní šatník, jehož obsah nosíte rádi, často a dokážete jej snadno kombinovat. Pokud tápete v otázce efektivnosti šatníku, zapomeňte na bezhlavé honění se za trendy, zpomalte a dejte šanci nadčasovým kouskům. Nadčasovost dokáže být hravá, sluší každému a nevyjde z módy. Jak si nadčasový šatník vytvořit? A co by měla obsahovat jeho letní část?

Read more
1917 views

Slavíme Mezinárodní den trička. Co jste o tomto kousku šatníku nevěděli.

Mezinárodní den žen či dětí známe. Ale věděli jste, že svůj mezinárodní den má i oděv, který má každý ve svém šatníku? Tričko různých střihů, velikostí, barev, s potiskem i bez něj je součástí skutečně každé šatní skříně. Umíte si představit svou existenci bez trička? My rozhodně ne. Tričko představuje celosvětově nejoblíbenější a nejčastěji oblékaný oděv. A není divu. Je praktický, sluší každému a komfort, který přináší, je k nezaplacení. Pojďme tedy 21.červen, který je Mezinárodním dnem trička, oslavit v našem nejoblíbenějším a děkujme mu za jeho služby.

Read more
1444 views