TIPY NA HANDMADE VALENTÝNSKÉ DÁRKY

Ať už slavíte Valentýna, nebo dáváte přednost oslavě lásky na Prvního máje, probudí se ve vás chuť svou drahou polovičku potěšit něčím pěkným. Malým dárkem, milým slovem nebo dobrým skutkem. Pokud nechcete kupovat jen bonboniéru, ale skutečně potěšit nějakým zajímavým dárkem, zaměřte se na ručně a s láskou vyrobené dárky. Některé dárky dokážete vyrobit sami doma. V případě, kdy radši upřednostníte zručnost někoho jiného, vám můžeme pomoci a poskytnout tipy, jaké handmade výrobky by na Valentýna mohly vaši milovanou potěšit.

Tipy na handmade valentýnské dárky

S HANDMADE VÝROBKEM DARUJETE DÁREK OD SRDCE

Slovní spojení ,,dárek od srdce" je sice velmi známé klišé, ale skutečně pravdivé. A právě v souvislosti s Valentýnem či Prvním májem je rozhodně na místě. Dárkem tomu druhému ukazujeme, že si ho vážíme, že je pro nás důležitý. Avšak nutno podotknout, že velikost a vyšší částka dárku není ukazatelem naší lásky. Mnohem důležitější je vhodně zvolený dárek, kterým naší polovičce jasně poukážeme na to, že jsme pozorní a milující. Vždyť i ona bonboniéra nebo květina dokáže potěšit. Mnohdy potěší i víc než velké dárky za tisíce korun.

MÁTE-LI ODVAHU, PUSŤTE SE DO TVOŘENÍ

Spoustu výrobků dokážete vyrobit sami, i přestože nejste manuálně nejzručnější. Jednoduše zvládnete vytvořit například fotoalbum s vašimi oblíbenými fotkami, které perfektně znázorňují vaše společné zážitky. Ani výroba svíčky není složitá. Existují sety zahrnující například sójový vosk, knoty a samozřejmě návod, které vám s podomácku vyráběnou svíčkou pomohou. Můžete ji doplnit o sušené plátky růží a krásný dárek je během pár minut na světě. Určitě zvládnete i nějaký jednoduchý kulinářský počin. Kupříkladu nakládaný hermelín je super nápad! Sklenici ozdobte mašlí či provázkem, přidejte malé decentní přáníčko nebo jen samolepku srdíčka a je to.

Tipy na handmade valentýnské dárky

CO MŮŽETE JEDNODUŠE ZAKOUPIT

Pokud se na tvoření necítíte, nebo na něj nemáte dostatek času, není nic jednoduššího než sednout k počítači a prohlédnout si ruční tvorbu někoho šikovného. Můžete vybírat jak z handmade oblečení, kterým oživíte či ozvláštníte šatník své milované, tak z kosmetiky, která bude hýčkat její pleť, tělo nebo vlasy, anebo ze šperků, jejichž zajímavé prvky ve své šperkovnici uvítá. Pojďme se tedy podrobně podívat, co konkrétně by nejrůznější typy žen mohlo potěšit.

PRO ROMANTIČKY

K Valentýnu romantika bezpochyby patří. Spousta žen si však přeje užívat romantické chvilky častěji než jen na Valentýna. Dárky s romantickými prvky budou pro romantičku tím pravým ořechovým. Zaměřte se tedy na výrobky se srdíčky a dalšími symboly lásky.

PRO MILOVNICE PŘÍRODY

Je vaše milovaná nadšená z putování přírodou? Nebo zkrátka zbožňuje přírodu a snaží se o ni co nejlépe a nejzodpovědněji pečovat? Pak se porozhlédněte po dárcích, které jsou opatřeny přírodními krásami v podobě květin, minerálů, dřeva a dalšího.

PRO MINIMALISTKY

Razí vaše drahá motto, že v jednoduchosti je krása? Pak ani chvíli neváhejte a porozhlédněte se po basic kouscích do šatníku či šperkovnice. A pamatujte na to, že méně je více, a tak se zaměřte na věci s co nejméně vzory i barvami. Čistě jednoduchými věcmi určitě zabodujete.

PRO MILOVNICE RETRA A VINTAGE

Retro věci a vintage styl ukazují krásu minulých časů. Často bývají staré věci inspirací k tvorbě věcí nových. A není divu, neboť v dobách minulých je skutečně hodně krás, kterými můžeme ozdobit nejen svou domácnost, ale i sebe.

PRO VÁŠNIVÉ ČTENÁŘKY

Nedá vaše partnerka knihu z ruky? Pak máte určitě jasno v tom, jakým dárkem ji nejvíce potěšíte. Knihou. A co tahle knihu doplnit ještě o nějaký šperk s literárními motivy nebo s její oblíbenou literární postavou?

PRO MILOVNICI BAREV

Spíš než na minimalismus a neutrální barvy si vaše polovička potrpí na veselé barvičky, které rozzáří každý její den? Pak je volba valentýnského dárku jasná. Vyberte šperk, oblečení, kabelku či bytovou dekoraci, která díky svým barvám rozhodně poutá pozornost.

PRO ELEGANTNÍ DÁMY

Elegance a decentnost. Vystihují tato slova vaši partnerku? Pokud ano, klaďte důraz na detaily. V případě oblečení volte vhodné střihy a elegantní prvky v podobě pásků, knoflíků a límečků. U šperků dejte přednost minimalistickým kousků ve stříbrném a zlatém ladění.

Naše webové stránky používají cookies.